Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Воєводська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04337624) був реорганізований і увійшов до складу Троїцької громади

Воєводське
Троїцький район, Луганська область

Сільський голова

Автобіографія   Стрельник  Тетяни  Миколаївни

Народилася 22 липня 1962 року в с.Кругле Озеро Гадячського району Полтавської області.

В 1977 р. закінчила Воєводську восьмирічну школу.

З 1977 по 1980 р.р. навчалася в Кремінському медичному училищі , отримала  диплом медичної сестри.

З 1980 по1982рр. працювала медичною сестрою в Троїцькій ЦРЛ.

З 1983 по 1991рр. працювала  в колгоспі Воєводський головним економістом та паралельно навчалася заочно в Луганському сільськогосподарському інституті , який закінчила в 1990р. отримавши диплом по спеціальності економіка і організація сільського господарства.

З 1991 по 1996 рр. працювала в радгоспі «Прогрес» головним економістом , радгосп   реорганізували в  СГТ « Аграрник».

З 1997 по 2004рр. працювала начальником цеху рослинництва та тваринництва в СГТ «Аграрник» .

З 2008 по 2015рр. працювала нальником відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку - головним бухгалтером в Пенсійному фонді України  в Магдалинівському районі Дніпропетровської області.

З січня по грудень 2016р.  працювала в Агрофірмі « Агро - Овен» старшим бухгалтером.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування